sesliduy giriş

05 Mart

2017
Seo teknikleri

Sitemize Seo Yapma Teknikleri

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere bir kaç seo tekniklerini anlatmaya çalışcam artık sizlere kendiniz sitelerinizi Googlede yükseltmeye çalışa bilirsiniz.  Seo uzmanları kadar bilgimiz olmasada bildiğimiz kadarını sizlere aktaralım.  Öncelikle sitemize bir kaç kaliteli link kazandırmamız lazım peki nasıl yapacağınızı anlatalım

Yorum yaparak backlink kazanmak

Yorum yaparak kısa yollardan sitemizin alt yapısını güçlendire biliriz kaliteli Pr’li siteleri bulunmaktadır bu yüksek PR’li sitelere girerek makalelerine yorum yaparak link kazana biliriz peki nasıl yaparız diye düşünüyorsunuzdur çok basit Adınız olan kısma site adını, mail kısmına kendi mail adresinizi yazın, Web site bölümüne kensi site adresinizi yazın. Yorum ekleyin ve gönderin , Editör yorumunuzu onayladıktan sonra o siteden sitenize bir link verilmiş oluyor. Altta örnek bir yorum yaptık sizler için bu şekilde kendi site isimleriniz ile yorum yaparak Backlink kazanın.
Yorum yaparak backlink kazanmak

Forum tanıtım Yaparak Backlink Kazanmak

Bazı webmaster forumları siteleri bulunmaktadır ücretsiz üye olarak doğru kategoriyi bulup konu açarak anahtar kelimelerinize Link vere bilirsiniz buda ücretsiz olarak bir yöntemdir. Bu Forum sitelerini nasıl bulurum diye dert etmeyin Her şeyin İlacı Google Amca Google arama motorunaForum tanıtım yazısı ‘  yazdığınız bir çok forum siteleri çıkacaktır üye olarak konu açın açtığınız konular güncel olmalıdır yoksa hiç bir işe yaramaz kopyalama yapıp tüm forumlara aynı makaleyi paylaşmayınız yoksa hiç bir faydası olmaz.

Sosyal medya üzerinde Seo

Twitter – Facebook – Instagram sosyal ağ üzerinden sitenizin linklerini paylaşa bilirsiniz. Eğer sizin sosyal ağ sayfalarınız yoksa bunun için ücret ödeyip yüksek takipçisi olan kişilere gidip belirli bir miktar ile reklamlarınızı yaptıra bilirsiniz. Bunun sitenize ne gibi faydasını olacağını merek ediyorsanız ? Bu sitenizin index almasını hızlandırır siteniz hit kazanarak Googlede hedef  kelimeniz’de yükselir.

Evet arkadaşlar elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalıştım umarım bir şeyler kapıp sizlerde sitenizi yükseltirsiniz dilediğiniz kelimelerde En kısa zaman içerisinde sizlere bedava yorum yapa bileceğiniz siteleri paylaşcam o zaman googlede fazla gezinmeden sitenize Backlink kazandıra bilirsiniz. 

Seo

Yorumlar

Yorum Yapın !