sesliduy giriş

Sesliduy Satıldı

03 Mart

2017
sesliduy satıldı

Sesliduy Satıldı !

Merhaba sevgili arkadaşlar yıllardır Sesliduy sohbet sitesi sizlere sohbet sunmaktadır Sesliduy ismi bu güne kadar 3 el değiştirdi tüm site sahipleri hepsi bir birinden beterdi yani giden geleni aratır gibi sözü.  Siteyi alan arkadaşımız Seslimanken sahibi Nefret arkadaşımıza hayırlı olması temennisi ile inşallah diğer site sahipleri gibi buda sitesini batırmaz.

Sesli chat siteleri arasında milyonlarca site bulunmaktadır her site sahibi hayali sitesinin kullanıcısının arttırması ve fenomen bir site ismi yapması ve sesli chat lideri olmak. Arkadaşlar site yapmak yada site satmak önemli değil önemli olan sitenin içerinde bulunan kullanıcılarının değerlerini bilsinler saygı göstersinler.

Hemen hemen her site sahibinin nereden baksan 10 tane sitesi bulunmaktadır. Sesli chat kelimelerinden Googlede üst sıralarda olmak ve en çok kullanıcısının sitesinde olması ve sitesi üzerinden ticaret yapmak yani Site içerinden kullanıcılara yetki satmak oda satmak için yasal olmayan yollardan para kazanma peşinde olan bir çok site vardır.

Bu sitelere paranızı kaptırmanız ve haksız yere küfür, hakaret, siyaset yapan kişileri Mahkemeye vere bilirsiniz çünkü hakkınızı kimsede bırakmayın.  Bu gözü dönmüş Sesli chat sahiplerinin tek derdi var para kazanmak kariyer yapmak sadece bu.

Yorumlar

Yorum Yapın !