sesliduy giriş

24 Mart

2017
Hit Sesliduy Sitesine Saygısızlık

Hit Sesliduy Sitesine Saygısızlık

Merhaba sevgili arkadaşlar sitemiz 1 yıldır sizlere sohbet hizmeti vermektedir. Silah çıktı erkeklik öldü diyoruz ama sanalda da klavye erkekleri dolaşıyor her zaman emeğe saygı gösterin ki insanlarda size saygı göstersin sen saygı göstermeden nasıl saygı beklersin.

Günlük sitemizin sunucusuna saldıran insanlara sözümdür az delikanlı olup emeklere saygı göster her kez kendi sitesine çalışma yapıyor kendi çabasıyla ve biri çıkıyor günlük sunucuya saldırıyor en fazla 10 dk kapata bilirsin siteyi ne gerek var kardeş siteme saldıracağına kendi sitene emek harcada siten bir yerlere gelsin.

Ha bu işi yapamıyorsan buyur gel sana yardımcı olurum destek veririm öğretirim bu işi sana çocukça iş yapmaktansa bu işi öğren milletin sitene saldıracağına kendi sitene çalışma yap derim. Ağır kelime kullanmıyorum insanca yaklaşıyorum her keze ama buda tabiki bir yere kadar.

 

Yorumlar

Harun - 24 Mart 2017

Çok Güzel ,Etik yerinde anlamlı bir paylaşım olmuş zaten mesaj iletilmesi gereken yere varmış.Basarılarınızın devamını diliyorum hitsesliduy Ailesi

Yorum Yapın !