sesliduy giriş

Esunus Yeni Sesli chat Paneli

12 Aralık

2017
hitsesliduy

Esunus Yeni Sesli chat Paneli

Merhaba sevgili takipçilerimiz ve Sesli Chat panelcileri Son zamanlarda İnsanların yeni Sesli Sohbet panelleri ile ilişkin olarak Son sözü Esunus Yeni Sesli chat Paneli Esunus Onur Kardeşimiz Söylemiştir. Her Yıl içerisinde Yeni Bir Portal Sohbet paneli yazılımı yaptıran Ve Türkiye’nin En iyi Sesli Chat Panelcisi Ünvanını Almıştır.

Onur beyin açıklamalarına göre her yıl olduğu gibi bu yılda yeni bir panel çıkaracaklarını apacık skype üzerinden açıklamışlardır. 2018 yılının Ocak 1 de Çıkacağını açıklayan Esunus İnternet bilişim Teknolojileri Ne kadar zaman geçerse geçsin bizler her yıl yeni bir sohbet portalı çıkaracağız demiştir.

Sanal ortamlarda hemen hemen ünlü ve bilindik sohbet siteleri vardır. Bunları sıralamak gerekirse SesliChat, Sesli Sohbet, Seslidunya, Sesli site, Seslikal , Sesliyoutube Gibi büyük siteler sadece ayakta kala bilmiştir. Bu site sahipleri kullanıcılarına bir çok imkanı sunmuştur. Peki bunları saymak gerekirse nelerdir Derseniz ? Ücretsiz üye ola bilmek imkanı en önemli unsurlardan biridir. Site içerisinde ücretli Yüksek kademeli yetkili ala bilirsiniz. Dilerseniz de Site içerisinde Ücretsiz yetkilerden birini ala bilirsiniz Zaten alacağınız ücretsiz yekti size zaten bir hayli memnun edecektir.  Özel ata bilme imkanı , Siteden uzaklaştırma , Flash nick yükleye bilme gibi bir çok özelliği vardır.

 

Yorumlar

Yorum Yapın !